دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کنداسور برقی و ترمومانومتر

  • تعداد رای : 1
  • میزان بازدید :480
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : 0
فروشنده :
موجودی کالا :

تماس بگیرید

دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کنداسور برقی و ترمومانومتر

تماس بگیرید تومان

دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کنداسور برقی و ترمومانومتر دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری - قیمت دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری - خرید آنلاین انواع دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری فرداد پرتو

دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری

فروش ویژه دستگاه تقطیر و دستگاه عرق ‌گیری 10 لیتری 5 چفت

بررسی دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری

دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری

کاربرد و کارایی

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری ۵۰ لیتری ۶ چفت با کنداسور برقی و ترمومانومتر، قابلیت گلاب گیری و تقطیر انواع عرقیجات از جمله نعنا، بیدمشک، کاسنی و ...به صورت طبیعی و بدون مواد افزودنی را دارد. از این دستگاه می‌ توانید برای  تولید انواع عرقیات گیاهی و گلاب از انواع گیاهان معطر و داروئی و حتی تهیه عرقیات بالای ۹۰ درصد استفاده کنید. البته استفاده به عنوان تولیدکننده آب مقطر، آب معدنی و سایر نوشیدنی ها نیز از دیگر کاربردهای مهم این دستگاه محسوب می شود.

این دستگاه سرعت عمل بالایی در عرق گیری دارد و به همین  جدا از مصارف خانگی می توان آن را در تمامی عطاری ها و کارگاه های تولید عرقیجات گیاهی، مراکز تولید گیاهان داروئی و  و آزمایشگاه ها، صنایع شیمیایی و داروسازی نیز به کار گرفت. همچنین کنداسور برقی و ترمومانومتردستگاه که قابل استفاده با برق تکفاز خواهد بود به شما امکان می دهد تا از این دستگاه علاوه بر صنایع غذایی  در کارگاه ها و کارخانجات تولید الکل (متانول و اتانول) نیز استفاده کنید. دستگاه نصب و راه اندازی آسان و بی دردسری هم دارد. ظرفیت ورودی دستگاه ۵۰ لیتر و ظرفیت خروجی آن هم ۷.۵ لیتر در هر پارت خواهد بود.

ماهیت دستگاه

دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری ۵۰ لیتری ۶چفت با کنداسور برقی و ترمومانومتر مثل سیستم تقطیری دیگری از  دیگ پخت، سیستم گرمایشی، سیستم خنک کاری یا کندانسور تشکیل شده است. دستگاه مذکور همچنین دارای واشر سیلیکونی مواد غذایی به همراه خروجی مسی و شش چفت نیز هست. نحوه عملکرد دستگاه نیز به این صورت است که دیگ روی سیستمی حرارتی قرار داده شده تا مایع حرارت بگیرد و در مرحله بعد این بخار از طریق واسط تبخیر به کندانسور منتقل شده و سرد شود، در نهایت هم بخار مذکور به حالت قطرات آب درآمده و به عنوان عرق عرق خالص و طبیعی به خروجی منتقل می شود.

درب این دستگاه به ۶ چفت مجهز است که باعث می شود به صورت کاملاً کیپ روی مخزن قرار بگیرد تا میزان اتلاف به حداقل برسد و بالاترین بازدهی را داشته باشد. برای اندازه گیری هوشمند و البته دقیق میزان دما و فشار دیگ نیز دستگاه به تجهیزات کنترلی مثل ترمومانومتر و مانومتر مجهز است که امکان کنترل و مدیریت افزایش و کاهش دمای دیگ  و میزان فشار و بخار داخل دستگاه را به اوپراتور می دهند و استفاده از دستگاه را برای او راحت و امن کرده اند و احتمال بروز خطا را به حداقل میزان ممکن رسانده اند.

ویژگی کالا

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری ۵۰ لیتری ۶ چفت با کنداسور برقی و ترمومانومتر دارای یک بدنه و مخزن ۵۰ لیتری آلومینیومی است که استحکام بالای دستگاه در برابر حرارت و برودت را تضمین می کنند. این عرق گیر دارای یک سیستم خنک کننده مجزا هم هست و به لحیم کاری با جوش قلع و سرب هم نیازی ندارد. جنس دیگ دستگاه نیز آلومینومی است که باعث می شود طعم گلاب و محصول تقطیر عوض نشود و در یک خروجی ۱۰۰ درصد طبیعی و با کیفیت را به شما تحویل بدهد. دستگاه مذکور همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر برای قطعاتش است.

محصول جدید: دستگاه تقطیر و دستگاه عرق گیری برقی

مشخصات فنی دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری

مشخصات فنی دستگاه تقطیر و دستگاه عرق‌ گیری 50 لیتری

ظرفیت ورودی       50 لیتر 

ظرفیت خروجی     7.5 لیتر در هر پارت 

قطر دهانه             22 سانتی متر 

نوع کندانسور        برقی

جنس مخزن         آلومینیوم

تعداد چفت          6

ترمومانومتر          دارد 

ارتفاع دیگ          60 سانتی متر 

مدل مخزن           دبه ای

ابعاد                    60*22*35 سانتی متر 

منبع حرارت          گازی

واشر سیلیکونی     دارد 

دیمر                   دارد

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر