دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کندانسور برقی یک سایز بزرگ تر

  • تعداد رای : 1
  • میزان بازدید :304
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : 0
فروشنده :
موجودی کالا :

تماس بگیرید

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کندانسور برقی یک سایز بزرگ تر

تماس بگیرید تومان

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کندانسور برقی یک سایز بزرگ تر دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کندانسور برقی یک سایز بزرگ تر - فروش آنلاین جدیدترین دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری در فروشگاه پرتو فرداد

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری

بررسی دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری

کاربرد و کارایی

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کنداسور برقی، قابلیت گلاب گیری و تقطیر انواع عرقیجات از جمله نعنا، بیدمشک، کاسنی و ...به صورت طبیعی و بدون مواد افزودنی را دارد. از این دستگاه می‌ توانید برای  تولید انواع عرقیات گیاهی و گلاب از انواع گیاهان معطر و داروئی و حتی تهیه عرقیات بالای 90 درصد استفاده کنید. البته استفاده به عنوان تولیدکننده آب مقطر، آب معدنی و سایر نوشیدنی ها نیز از دیگر کاربردهای مهم این دستگاه محسوب می شود.

بررسی دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری

این دستگاه سرعت عمل بالایی در عرق گیری دارد و به همین  جدا از مصارف خانگی می توان آن را در تمامی عطاری ها و کارگاه های تولید عرقیجات گیاهی، مراکز تولید گیاهان دارویی و آزمایشگاه ها، صنایع شیمیایی و داروسازی نیز به کار گرفت. همچنین کنداسور برقی دستگاه که قابل استفاده با برق تکفاز یا سه فاز خواهد بود به شما امکان می دهد تا از این دستگاه علاوه بر صنایع غذایی  در کارگاه ها و کارخانجات تولید الکل (متانول و اتانول) نیز استفاده کنید. دستگاه نصب و راه اندازی آسان و بی دردسری هم دارد. ظرفیت ورودی دستگاه 50 لیتر و ظرفیت خروجی آن هم 7.5 لیتر در هر پارت خواهد بود.

ماهیت دستگاه

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کنداسور برقی مثل سیستم تقطیری دیگری از  دیگ پخت، سیستم گرمایشی، سیستم خنک کاری یا کمپرسور تشکیل شده است. دستگاه مذکور همچنین دارای واشر سیلیکونی مواد غذایی به همراه خروجی مسی و 5 چفت نیز هست. نحوه عملکرد دستگاه نیز به این صورت است که دیگ روی سیستمی حرارتی قرار داده شده تا مایع حرارت بگیرد و در مرحله بعد این بخار از طریق واسط تبخیر به کندانسور منتقل شده و سرد شود، در نهایت هم بخار مذکور به حالت قطرات آب درآمده و به عنوان عرق عرق خالص و طبیعی به خروجی منتقل می شود. درب این دستگاه به 5 چفت دار مجهز است که باعث می شود به صورت کاملاً کیپ روی مخزن قرار بگیرد تا میزان اتلاف به حداقل برسد و بالاترین بازدهی را داشته باشد.

ویژگی کالا

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کندانسور برقی یک سایز بزرگ تر

دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت با کنداسور برقی دارای یک بدنه و مخزن 50 لیتری آلومینیومی است که استحکام بالای دستگاه در برابر حرارت و برودت را تضمین می کنند. این عرق گیر دارای یک سیستم خنک کننده مجزا هم هست و به لحیم کاری با جوش قلع و سرب هم نیازی ندارد. جنس دیگ دستگاه نیز آلومینومی است که باعث می شود طعم گلاب و محصول تقطیر عوض نشود و در یک خروجی ۱۰۰ درصد طبیعی و با کیفیت را به شما تحویل بدهد. دستگاه مذکور همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر برای قطعاتش است.

مشخصات فنی دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت

مشخصات فنی دستگاه تقطیر و عرق‌ گیری 50 لیتری 6 چفت

ظرفیت ورودی     50 لیتر 

ظرفیت خروجی    7.5 لیتر در هر پارت 

قطر دهانه           22 سانتی متر 

نوع کندانسور      برقی

جنس مخزن       آلومینیوم

تعداد چفت        6

ترمومانومتر        ندارد 

ارتفاع دیگ        60 سانتی متر 

مدل مخزن        دبه ای

ابعاد                 60*22*35 سانتی متر 

منبع حرارت       گازی

دیمر                 دارد

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر